Acıların Kadını Bergen

Küçük yaşta müziğe olan ilgisi ve o sonunu getiren güzelliği bile acı dolu kaderini değiştiremedi Belgin’in. Sonradan sahne adı ile tanıdığımız Bergen’in kahreden hayat hikayesi gençliğinin ilk dönemlerinde ona zorla sahip olan Yalçın isimli taksicinin başkasıyla evlenmesiyle herşey zaten Bergen için çok acımasızlamıştı bile. Yalçın Bergen’e aşkın ilk tokadını anlatıyor bu Mp3 indir makalesi.

Müziğe olan tutkusu yüzünden sırf sahne almak için yaşını büyüttü, Yalçın’dan sonra hayatına kimseyi almamaya yeminliydi. Halis çıkmıştı pavyonda karşısına her gece çiçek gönderir hep onu izlerdi. Ön masaya kurulur hep aşkını itiraf ederdi, hayatının kabusu öylece başlamıştı. Acıdır, ilk arabasını almıştı ilk haftasında kundaklandı, Halis sana yenisini alırım takma kafaya demişti. O an hoşlandı Halis’ten, çok sonraları öğrendi kundaklayanın Halis olduğunu.

Bu sebep bile yetmedi Bergen’e onunla evlendi defalarca dayak yedi eve gelmeyen kocası Halis’in çok çok sonraları öğrendi zaten evli olduğunu. Nikah memuru da şahitlerde hepsinin sahte olduğunu. Ama aşıktı yaşadığı aşktı vazgeçmedi Halis’ten denedi defalarca olmadı, yapışmıştı hayatına bir kene gibi. Boşanmıştı Halis sahneyi bırakması karşılığında gerçekten evlendiler. Defalarca kaçtı evden sahnelere döndü ve dejavu ne yazık ki evine, yine sahnedeydi Bergen ve karşısında Halis tüm gazeteler senden bahsedecek diyen dediği oldu da. Kova dolusu kezzapı suratına atmıştı, tüm gazeteler ondan bahsediyordu kör olan gözünü, üne kavuşmuştu. Halis cezaevine Bergen İstanbul sahnelerine terfi etmişti. Kezzap olayı bile bitirmedi öldüren aşkı.

Seyahat ederken annesiyle kesmişti yolunu Bergen’in kalleş aşkı kurşun yağdırmıştı annesine ve Bergen’e, öldürmüştü o çok sevdiği aşkı. Acıların Kadını Bergen yummuştu hayata gözlerini, annesi ise yaralı kurtulmuştu.

Şimdilerde Serenay Sarıkaya Bergen’in hayatını canlandırıyor filmin çekimlerine başlandı bir tüyo derki 2020’de vizyonda Acıların Kadını’nın hayatı.