Nacon Revolution Unlimited tanıtıldı

PlayStation 4’ün kontrolcü dizilimini beğenmeyenler için bu zamana kadar birçok alternatif kontrolcü tanıtılmıştı. Ancak Nacon firmasının PlayStation lisanslı kontrolcüleri diğerlerinin arasından sıyrılmayı başarmıştı. Nacon Revolution Pro modelleri ile büyük ilgi çeken firma şimdi ise Revolution Unlimited modelini tanıttı.

Revolution modellerinde olduğu gibi Revolution Unlimited modelinde de PC veya Mac üzerinden programlanabilir tuşlar yer alıyor. Kablolu veya kablosuz olarak çalışan Revolution Unlimited, analoglarda 30 derece, 38 derece ve 46 derecelik açılarda yönlendirme yapma imkanı sunuyor.

3.5mm kulaklık girişinin yer aldığı kontrolcünün ağırlığı da ayarlanabiliyor. Kutu içeriğinden çıkan ağırlıklar ile kontrolcünün sağ ve sol tarafına 10 gram, 14 gram ve 16 gramlık ağırlık koyabiliyorsunuz.

2 adet özelleştirilebilir titreşim motoru ile Xbox One kontrolcüsüne yakın bir deneyim sunan Revolution Unlimited, 1.300 mAH kapasiteli batarya ile geliyor. Tasarımı ve sunduğu özellikler ile gelmiş geçmiş en iyi PS4 kontrolcüsü olan Revolution Unlimited’in çok yakında Türkiye’de de satışa sunulacağını belirtelim.