Reyting sonuçları 26 Mart 2019 Salı

Reyting sonuçları ile ilgili beklenen açıklama geldi ve yeni haftanın ikinci gününde hangi projelerin liderlik için yarıştığı ortaya çıktı. Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Yüzleşme final bölümü ile dün akşam takipçileriyle vedalaştı. Peki, Yüzleşme’nin ve diğer projelerin son bölümlerinde neler oldu sıralamalar nasıl şekillendi?

Yüzleşme’nin final bölümünde meydana gelen olaylar şöyle; Masal’ın Gonca olduğunun öğrenilmesi artık kaçınılmaz bir sona doğru yaklaşır. Savcı, 15 yıl önce kaybolan Gonca’nın dosyasını tekrar açmaya karar verir. Fikret, Gonca’yı bulmak için Songül’den destek ister fakat karşılık bulamaz. Zira Songül, Gonca’nın yıllar önce öldüğünü düşünmektedir. Fikret ise Songül’e serzenişte bulunur. Savcı olayları ve delilleri derinlemesine inceler. Masal’ın, Ufuk’un öldürüldüğü gece çekilen fotoğrafı Savcı’nın eline geçince olayların rengi fazlasıyla değişir.

26 MART TOTAL REYTİNG SONUÇLARI


SURVİVOR’DA KİM GİTTİ?

Survivor 2019 Türkiye-Yunanistan’da ödül oyunlarının ardından dün akşam eleme heyecanı yaşandı. Dokunulmazlık ödülünü Türk takımının kazanmasıyla birlikte Yunan takımından bir isim adaya veda etti. Eleme potasında Spyros, Tony, Patrick’in isimleri öne çıktı. Elenen isim ise Patrick oldu.

KADIN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kardeşinin avukatı olduğunu öğrenmesiyle kafası karışan Arif’in bu süreçteki en büyük şanslarından biri Kısmet’tir. Olayı en ince detaylarına kadar inceleyen Kısmet, abisine atılan iftirayı çözene kadar bu işin peşini bırakmayacaktır. Araştırmaları sonucunda da Arif’in sırrına çok yaklaşan Kısmet, Arif’i hapishaneden kurtarabilecek midir?

EDHO SON BÖLÜM ÖZETİ

Fuat’ın peşine düşen Çakırbeyliler, paralarının teslim edildiği kişinin Zeki olduğunu gördüklerinde Ünal Kaplan’ın ihanetine uğradıklarını anlarlar. Liderlerinin yaptığı bu hamleye kayıtsız kalamayacak olan masa üyeleri, bir bedel ödetilmesi konusunda hemfikir olacaklardır. Hızır’ın planı ise Fuat’ı konuşturarak ihaneti belgelemek ve sonucunda masanın liderini değiştirmektir. Yaptıklarının karşılığında masasını kaybedeceğini tahmin eden Ünal Kaplan da çok iyi bir planla karşılık vermesi gerektiğini bilmektedir.

İki ülkeye korkutan uyarı

Salah’ın annesini kızdıran fotoğraf

Faydası saymakla bitmiyor